X
 03.01.2015 Живот

Новите модели на автомобилите кои ги очекуваме во 2015 година

Новата 2015 година ветува одлични нови модели на автомобили, такашто ви ги нудиме најдобрите понуди.

 

автомобил

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот