X
 01.02.2015 Технологија

Како Фејсбук го уништува Вашиот живот?

Фејсбук ви го уништува животот. Можеби мислите дека е супер и дека е одличен извор кој ве одржува поврзани со семејството и пријателите, меѓутоа тој полека ве уништува. Погледнете зошто. 

 

fb

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија