X
 04.02.2015 Забава

Кој вели дека домашната работа мора да е досадна?

Овие деца одлучиле домашната работа да ја претворат во забава.

 

забава

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава