X
 11.12.2016 Забава

Интересни „направи сам“ новогодишни декораци

Интересни и креативни идеи доколку сакате сами да направите новогодишни декорации и прекрасно да го украсите вашиот дом.

 

podaroci

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава