X
 04.03.2015 Живот

Траги-комични потфрлувања на архитектите


Секој прави грешки. Сепак, сите сме луѓе. За среќа, кога ние грешиме, тоа не изгледа толку страшно како кога тоа го прават архитектите. Момент на жалост за несреќните сопственици.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот