X
 17.03.2015 Забава

Уметнички дела создадени додека професорот не гледа


Училиштето е за учење нови работи, добивање оцени, запознавање луѓе и дружба. Сепак, секому се случува да присуствува на предавање или час и да не може да се фокусира бидејќи часот е премногу здодевен. Во тие моменти се прави ова.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава