X
 08.05.2015 Живот

Слики кои ќе ве потсетат на моменти на чиста среќа


Овие „гифови“ удираат директно во срцето. Но не грижете се. Нема да плачете на крајот. Впрочем, можеби, но тоа ќе бидат солзи радосници, како и оние на лицата кои ќе ги видите.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот