X
 16.05.2015 Живот

Разликите во воспитувањето на мајките и татковците

Која е разликата во воспитувањето кога тоа го прават мајките и татковците? Фотографиите кажуваат и повеќе од доволно.

 

мајка

 

Линк до галерија.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот