X
 27.05.2015 Живот

Градовите во облаците

Ви нудиме избор на фотографии во кои се прикажани градовите кои живеат во облаците.

 

град

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот