X
 16.07.2015 Живот

Земјите низ светот кои имаат најдолг платен одмор

Кои земји имаат најдолг платен одмор годишно и најмногу празници?

 

знаме

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот