X
 18.07.2015 Живот

Компактна хотелска соба преполна со скриени функции

Компанијата „Concrete“ дизајнира компактна хотелска соба со многу скриени функции, за новиот хотелски бренд „Zoku“. Нивниот прв хотел ќе биде отворен во Амстердам во текот на есента, 2015 година. 

 

1

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот