X
 23.07.2015 Живот

Најдобрите грчки острови за летување во моментов


Со економската криза паѓаат цените низ цела Грција. Се чини дека никогаш не било подобро времето за да се замине на летување во оваа земја. „Телеграф“ состави листа од острови кадешто е најисплатливо да се летува во моментов кога станува збор за Грција.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот