X
 27.07.2015 Култура

"Tomorrowland 2015" низ фотографии


Еден од најголемите и најпознати фестивали во светот конечно пристигна во Белгија. Тоа е „Tomorrowland“. Ники Ромеро, Дејвид Гета, Авичи, Афроџак и многу други светски ѕвезди настапија на првиот ден. Како помина овој ден? Погледнете низ фотографии.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура