X
 17.08.2015 Живот

Работи кои ги помнат само оние кои живееле и пред интернетот

Доколку сте живееле во 90-те, ерата во која интернетот беше реткост, тогаш дефинитивно ќе ги помните овие работи.

 

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот