X
 01.10.2015 Економија

Кои се најбогатите луѓе под 35 години?

Кои се најбогатите милијардери под 35 години и како тие ги добиле нивните пари?

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Економија