X
 09.10.2015 Забава

Секој љубител на книги може да се препознае тука


Само книгољубците секогаш ќе мислат дека немаат доволно полици и дека нема доволно време за читање. Секако, нормално е и да се остане дома за викенд за да се чита. Потоа...

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава