X
 10.10.2015 Живот

Студенти кои добиле казна да не полагаат во наредните неколку сесии

Дефинитивно, не само што не положиле, туку сигурно и добиле казна да не полагаат во наредните неколку сесии. Но мора да признаете, некои од тестовите се прилично смешни.

 

паѓање

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот