X
 03.11.2015 Живот

Дисперзирани студии во Скопје!

Факултети од Рим и од Амстердам со дисперзирани студии во Скопје! :)

 

Секој може да проба.

 

heiniken

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот