X
 18.12.2015 Живот

Пиењето за време на факултет vs. по дипломирањеКога ќе дипломирате и ќе влезете во „вистинскиот свет“, сè се менува. Рутината која ќе ја добиете поради работата ќе ве ограничи исто толку колку што ќе ви помогне во организирање на животот. Во поглед на забавата, ова се разликите меѓу пиењето за време на студиите и по него.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот