X
 19.12.2015 Живот

Божиќни украси кои можете да ги направите дома

Видеото прикажува како можете самите да создадете божиќни украси со работи од вашиот дом.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот