X
 19.02.2016 Живот

Неколку работи кои ќе направат да се чувствувате постари

Иако се чини како вчера да сте биле дете и да сте ги слушале Backstreet Boys, Blink 182 и сте ги правеле сите тие детски работи, сепак откако ќе ги разгледате фотографиите ќе сфатите колку време всушност поминало и колку вие сте остареле.

 

стари

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот