X
 28.07.2016 Забава

Како најбрзо да изнервираш Македонец, Србин, Босанец, Хрват...?

Како можете најлесно да изнервирате жител од одредена земја?

 

србија

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава