X
 11.03.2016 Живот

Актерите од "Game of thrones" - некогаш и денес

Фотографии кои прикажуваат како изгледаа актерите и актерките од мегапопуларната HBO серија „Game of thrones“ во минатото, а како тие изгледаат денес.

 

тронови

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот