X
 25.03.2016 Култура

Најмотивационите книги некогаш напишани

Веб страната Inc.com направи анкета за тоа кои се најмотивационите книги на сите времиња, а читателите избраа над 300 книги. Ова се првите 18. 

 

книги

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура