X
 29.01.2015 Култура

Како изгледа кафето низ целиот свет?

Какво кафе пиете? На кој начин го пиете? Можеби ќе добиете нови идеи за кафе преку ова брзо патување низ светот. 

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура