X
 22.04.2016 Технологија

Најдобрите уреди за носење за 2016 година

Уредите се` повеќе навлегуваат во нашиот секојдневен живот. Ги користиме секаде - во нашата спална соба, кујната, дневната, а сега и во текот на нашето вежбање кое го прават поефикасно и поефективно. Ова се најдобрите уреди за носење избрани на „2016 Fitness Awards“, организирано од магазинот „Women's Health“.

 

фитнес

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија