X
 18.05.2016 Забава

Кога би живееле во паралелен универзум


Дали некогаш сте се разбудиле наутро и сте чувствувале дека се наоѓате на друго место и во друго време? Секому му се случило ова барем еднаш во животот. Овие фотографии ќе ви покажат дека не сте сами.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава