X
 23.06.2016 Забава

Ситуациите со кои денешните деца нема да се сретнат


Можеби тоа ни е тешко да го разбереме, но децата родени во 2008 година не се бебиња, туку веќе завршуваат со второто одделение. Токму од таа причина, време е да си признаете дека во нивните очи веројатно сте фосил. „Brightside.me“ одлучи да не' потсети на сите ситуации кои нам ни се болно познати, но не и на младите генерации. Подгответе се за доза носталгија.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава