X
 14.07.2016 Живот

Деца кои ќе ви ја вратат вербата во човештвото


ИСИС, Сирија, Брегзит, Трамп... Изгледа дека има многу лоши работи кои се случуваат во светов денес, па лесно е да се заборават добрите работи кои се случуваат секојдневно. Токму затоа, „Bored panda“ направи колекција од инспиративни дела направени од најмалите.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот