X
 11.09.2016 Живот

Земјотрес во Македонија

Земјотрес со јачина од 4.4 степени почуствувани утринава во Македонија. Епицентарот се наоѓа на 3 километри југо-источно од Скопје.

Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот