X
 29.03.2017 Забава

Знаци кои Исус не би ги одобрил

Црковни знаци кои дефинитивно Исус не би ги одобрил.

знаци црква
Фото: witter: @1059shinefm


ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава