X
 07.08.2017 Живот

Фото: Скопје подготвено за најголемиот спортски настан

Градот Скопје е целосно подготвен за УЕФА Супер Купот 2017 што ќе се одржи на 8 август, на националната арена „Филип Втори“.

супер куп

ГАЛЕРИЈА

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот