X
 20.06.2022 Живот

А1 Македонија со летна онлајн промоција за нов смартфон и попуст од 5.000 денари

А1 Македонија и ова лето лансира атрактивна промоција со што на своите корисници им нуди можност за опуштена и неограничена комуникација и можност за избор нов смартфон од богатата понуда на А1. Преку А1 онлајн продавницата корисниците добиваат попуст и до 5.000 денари за нов смартфон и бесплатна достава на домашна адреса.

Корисниците можат да изберат од извонредните Samsung Galaxy A32, како и Honor Magic 4 lite 5G и Huawei Nova 8i. Во понудата се наоѓаат и повеќе Xiaomi модели како: Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64, Xiaomi Poco X3 Pro 8/256, Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64 како и Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128. Целосната понуда на телефони со онлајн попуст може да се погледне на следниот линк. Попустот за телефоните важи за сите нарачки направени преку A1 онлајн продавницата на 5G ready тарифните модели A1 Nova.

Со целосна дигитализација на каналот за продажба и со континуирани промоции преку својaтa А1 онлајн продавница, А1 Македонија е достапна за корисниците 24/7.

(Комерцијална објава)

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот