X
 21.07.2021 Живот

Објавена листата со субвенционирани претпријатија за женско претприемаштво

Министерството за економија ја објави листата со субвенционирани претпријатија за женско претприемаштво за годинава.
Кои претпријатија добиле финансиска поддршка, по региони, може да погледнете на овој ЛИНК.

Фото: Фрипик

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот