23.02.2022 Живот

Подарок ваучер за вас на eVit.mk – Купувајте онлајн со достава до вашиот дом

Изминатиот период нè научи да функционираме на начини кои претходно беа подалечни за нас, а тоа е онлајн купувањето.

Поттикнати од моменталното секојдневие, ја создадовме онлајн продавницата https://www.evit.mk/со која сакаме да им го олесниме животот на нашите сограѓани и да создадеме место на кое секој поединец ќе има брз и едноставен пристап до она што му е потребно.

Evit.mk е онлајн продавница која застапува широк асортиман на брендови кои нудат производи од повеќе категории:

На едно место може да најдете широк асортиман на витамини и минерали кои се застапени во разни аптеки низ државата. Суплементи и разни додатоци во исхраната. Козметички производи за нега и убавина од повеќе брендови. Избор на здрава храна од повеќе категории како: храна без глутен, без лактоза, протеинска храна, веганска или органска храна. Производи што секојдневно ги користат мајките, како и производи за нивните бебиња или деца. И, секако, храна и разновидни производи за вашите миленичиња.

Сега, со најавување на евит.мк може да се регистрирате и да добиете попуст од 300 денари на првата нарачка. Евит врши достава до сите градови во Македонија.

Следете ги и социјалните мрежи на Евит за да бидете во тек со новитетите и да учествувате во подарувањата кои ги прави евит.мк

Зошто да купувам на evit.mk?

• Достапност на производи од многу брендови и категории на едно место.
• Се информирате за производите без да излегувате и да ги барате по продавниците.
• Купувањето производи од онлајн продавница се извршува за некоја минута и може да купувате во секое време од денот и без разлика на која локација се наоѓате.
• Брзо дознавате за сите новитети, попусти и акции.
• Плаќањето може да го извршите електронски или при достава.
• Производите што ги купувате ви се доставени до вашиот дом.

(Комерцијална објава)

Живот