23.06.2023 Живот

Учествувај во наградната игра на HELL и имај незаборавно лето

Купете 2 лименки од HELL ENERGY DRINK на една фискална сметка. Регистрирајте ја сметката со фотографија, број, име и мобилен телефон на hellenergypromo.mk и бидете во игра за големи награди: 4 paddle даски, 4 велосипеди, 100 душеци за надувување и 160 пешкири за на плажа.

Имаме возбудлива наградната игра на HELL ENERGY DRINK. Доаѓа лето и време е да се подготвиме за планираниот одмор. Оттука и HELL подарува голем број на награди, кои ќе ни овозможат поубаво лето и моменти за паметење, поминати со нашите најблиски.

Четири paddle даски, четири велосипеди, 100 душеци за надувување и 160 пешкири за на плажа се наградите за кои ќе можете да играте до 30.6.2023 година.

Како да учествувате во наградната игра?
  • Купете 2 лименки од HELL ENERGY DRINK, кој било вкус (на една фискална сметка);
  • Регистрирајте ја сметката со фотографија, број, име и мобилен телефон на hellenergypromo.mk.
Можете да прикачите поголем број на фискални сметки и на тој начин имате повеќе шанси за да освоите една од наградите. Со секое посебно прикачување на сметки, можете да освоите до една од секој тип на награда, во текот на периодот на играта.

Извлекувањата на добитниците е планирано да се реализираaт на секои 15 дена од стартот на наградната игра. Секоја прикачена сметка има важност само за тој период кога истата е прикачена и учествува во извлекувањето само за тој период од наградната игра.

Извлекувањето на наградите ќе се организира на следните датуми:
• Прво извлекување на 30.5.2023 година (за периодот од 15.5.2023 до 29.5.2023);
• Второ извлекување на 15.6.2023 година (за периодот од 30.5.2023 до 14.6.2023);
• Трето извлекување на 30.6.2023 година (периодот од 15.6.2023 до 30.6.2023).

Ајде да играме! Кој не би сакал лето исполнето со авантури и нови доживувања, кои ќе ги памети засекогаш?

Нека претстојното лето биде исполнето со нови доживувања и авантури кои ќе ги паметиме засекогаш.

За сите новости во врска со наградната игра, повелете - информирајте се на официјалната Facebook страница на HELL ENERGY DRINK, како и да го следите делот „Добитници“ на официјалната веб-страница.

(Комерцијална објава)

Живот