X
 27.04.2018 Забава

Кога паметните луѓе прават не толку паметни работи...

Сите сме имале моменти кога резонирањето и логиката привремено сме ги суспендирале, па така се случува застој на мозокот. Ако имате среќа, тогаш сте сами и единствената негативна последица е повреденото его што доаѓа со сфаќањето дека и не сте баш паметни како што си мислевте.

glupavi

Но луѓето во продолжение немале толку среќа. Не само што имало сведоци на нивните ментални незгоди, туку и тие биле документирани.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава