X
 30.07.2020 Живот

Македонија има многу скриени места за одмор. Препораки на авантуристите

Живееме во преубава земја, богата со природни убавини, реки, езера, планини, богата историја и прекрасни пејзажи. Се воодушевуваме кога патуваме на места на кои не сме биле претходно. Наши авантуристи, преку дел од своите приказни, предлагаат низа скриени прекрасни места за одмор во Македонија. Денес своите омилени дестинации ги споделуваат Деспина Козаровска и Драган Тапшанов.

Прочитајте ги на Деца.мк.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот