X
 01.08.2019 Живот

Државата им кажува кој е татко на детето

Државата им кажува кој е татко на детето... Вака накратко може да се опише голготата низ која поминуваат многу разведени парови, доколку жената роди дете од друг партнер, а не се поминати 300 дена од разводот.
Ова го поминала и Марија, пред неколку години.

Прочитајте повеќе на Деца.мк

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот