X
 13.02.2015 Уметност

Победници на натпреварот за фотографија за деца на "National geographic"


Меѓународниот натпревар во фотографија за деца на „National geographic“ заврши. Победниците беа прогласени изминатата недела. Резултатите се неверојатни.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Уметност