X
 09.02.2019 Живот

Нова игра во „Светот на Биби“: Подреди ја азбуката

Од денес пуштена е новата игра „Подреди ја азбуката“ како дел од апликацијата „Светот на Биби“ која можете да ја симнете на ОВОЈ ЛИНК. Наскоро следуваат уште изненадувања.

ЛИНК ЗА СИМНУВАЊЕ

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот