X
 14.12.2019 Живот

Како изгледаше животот пред интернетот?

Се сеќавате како изгледаше животот без интернет, кога луѓето ја ценеа вербалната комуникација и кога децата не беа зависни од уреди?

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот