X
 03.01.2015 Образование

Повик за дебата за законот за високо образование

"Професорскиот пленум" на својата официјална фејсбук страна ги покани членовите на контра-пленумците, МОН и Владата на РМ на дебата за законот за високо образование.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование