X
 06.01.2015 Живот

Доказ дека музичката индустрија е лажна

Сите знаеме дека нашите омилени пејачи имаат убав глас, нели? Погрешно! Ова видео открива колку е корумпирана музичката индустрија и како секој може да биде професионалец. Еве ви доказ.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот