X
 06.01.2015 Живот

Секој би сакал да работи овдеСè би било толку полесно доколку работевме во канцеларија која има убав поглед. Или која се наоѓа во пештера. Без должење, ова се работни канцеларии во кои не би ни пречела работата, напротив, би уживале во неа.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот