X
 20.01.2015 Живот

Малку инспирација може да биде доволна за 6-ка


Се наоѓаме среде испитна сесија која не е подобра од претходните, а не ветува многу за идните. Доколку не се чувствувате така, вие сте едни од малкуте среќници!

За оние останатите, сметаме дека малку инспирација може да ви помогне во подготовка на испитите. Кога веќе не учите и трошите време на интернет, барем тоа потрошено време нека не биде залудно.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот