X
 22.01.2015 Живот

Дневни соби со погледи кои вредат милиони


Во минатото, дневните соби биле користени за прием на гостите, но денес тие се места за одмор, социјализација, па дури и работа. Тука играат улога мебелот и уредите, но кој може да каже „не“ на неверојатен поглед во дневната соба?

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот