X
 23.01.2015 Забава

90-те објаснети со само 4 зборови

Овие денови низ Твитер светот популарен е хаштагот #ExplainThe90sIn4Words - предизвик според кој луѓето ја објаснуваат нивната омилена генерација со само 4 или помалку зборови. Ви ги издвојуваме најдобрите.
Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава