X
 01.06.2017 Забава

Овие луѓе знаат како да се забавуваат кога ќе видат споменик

Заборавете на правењето здодевни фотографии на кои само стоите пред статуии и споменици. Време е да станете креативни и забавни и да започнете да се фотографирате на уникатен начин.

statui

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава