X
 28.01.2015 Живот

Канцеларијата на еден хонорарец


Што им недостасува на овие канцеларии? Па, веројатно сè!

Таков е тој хонорарски живот. Крпиш додека можеш, а потоа крпиш пак одново.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот